Профессиональная Юридическая Группа

Истина для всех открыта
Subscribe

Реєстрація баз персональних даних

Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010г. №2297-VI (набрав чинності з 01 січня 2011г.), бази персональних даних про фізичних осіб підлягають реєстрації в Державній службі України з питань захисту персональних даних із занесенням інформації до Державного реєстру баз персональних даних.
База персональних даних — це іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронному вигляді та/або у вигляді картотек персональних даних (стаття 2 вищевказаного Закону).
Зокрема, до баз персональних даних, які підлягають обовязковій реєстрації, відносяться бази даних працівників підприємств, установ, організацій у паперовій та/або електронній формах.
У випадку невиконання законодавчих вимог про реєстрацію баз персональних даних, настають види відповідальності:
- адміністративна (штраф від 5100 грн. до 17000 грн. залежно від складу правопорушення);
- кримінальна (обмеження чи позбавлення волі за незаконний збір, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу).
ЮК «Професійна Юридична Група» надає послуги з реєстрації баз персональних даних для всіх підприємств, установ, організацій, а також фізичних осіб - підприємців незалежно від регіону України.
За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за наступними контактними реквізитами ЮК «Професійна Юридична Група»:

Тел.: +38 (044) 592-20-95

E-mail: office@pl-group.com.ua

Web-сайт: www.pl-group.com.ua


 

View Professional Legal Group's profile on LinkedIn

 

Проф Юр Группа в TwitterПроф Юр Группа в Live JournalПроф Юр Группа в ОдноклассникахПроф Юр Группа ВКонтакте

Comments are closed.