Профессиональная Юридическая Группа

Истина для всех открыта
Subscribe

Абонентське обслуговування підприємств

Юридична компанія “Професійна Юридична Група” пропонує абонентське юридичне обслуговування Вашого бізнесу.

Абонентське юридичне обслуговування включає: правовий аудит діяльності підприємства, претензійно-договірну роботу, стягнення дебіторської заборгованості, оформлення процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в судових органах і державній виконавчій службі по всій території України, консультації (усні та письмові) з широкого кола правових питань, оформлення прийому та звільнення працівників, реєстрацію змін до установчих документів, вирішення багатьох інших юридичних питань.

За домовленістю сторін, можливе систематичне надання клієнтові лише частини послуг, що входять до абонентського юридичного обслуговування (залежно від фактичних потреб клієнта).

Окрім стандартних юридичних послуг, - виконуємо також функції юридичного радника:
- для компаній у сфері харчової промисловості (Food Law Advisor), включаючи іноземні компанії;
- для компаній у сфері управління й експлуатації коммерційної нерухомості (бізнес-центри, склади та ін. великі об"єкти);
- для власників та орендарів земельних часток (паїв);
- для суб"єктів декларування - з питань коректного заповнення та оновлення декларацій, з питань дотримання антикорупційного законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за наступними контактними реквізитами ЮК “Професійна Юридична Група”:

Тел.: +38 (044) 592-20-95

E-mail: office@pl-group.com.ua

Web-сайт: www.pl-group.com.ua

 


 

View Professional Legal Group's profile on LinkedIn

 

Проф Юр Группа в TwitterПроф Юр Группа в Live Journal

Comments are closed.