Профессиональная Юридическая Группа

Истина для всех открыта
Subscribe

Реєстрація торгових марок (знаків для товарів і послуг)

В Україні, як і у всьому світі, все більшої актуальності набуває процес розповсюдження товарів чи послуг певної торгової марки (знаку для товарів і послуг).

Знаки для товарів і послуг - позначення, що не тільки вказують на виробника товарів чи послуг, але і відображають репутацію виробника. У більшості випадків саме вдало придуманий логотип або зображення стають запорукою успіху тієї або іншої компанії на ринку, її візитною карткою. Знак робить конкретний товар або послугу пізнаваною серед безлічі подібних, і споживач має можливість орієнтуватися на ринку і вибирати виробника, що йому сподобався. Таким чином, знак для товарів і послуг став однією з основних умов просування товару або послуги на ринку.

Як торгова марка може бути використано будь-яке позначення, зокрема, слова, літери, цифри тощо або будь-яку комбінацію позначень (відповідно до Цивільного кодексу України).

Власнику торговельної марки належать:

  • право на ВИКОРИСТАННЯ торговельної марки;
  • виключне право ДОЗВОЛЯТИ використання торговельної марки;
  • право в судовому порядку ВИМАГАТИ відшкодування шкоди, а також інших компенсацій у випадку незаконного використання торгової марки іншими особами.

Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, за наступними контактними реквізитами ЮК “Професійна Юридична Група”:

Тел.: +38 (044) 592-20-95

E-mail: office@pl-group.com.ua

Web-сайт: www.pl-group.com.ua

 


 

View Professional Legal Group's profile on LinkedIn

 

Проф Юр Группа в Twitter

Comments are closed.